skip to Main Content
+90 (352) 322 21 21
Laminoks Melamin Kapı Yüzeyi

1986 yılından bugüne Orman Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız, 1991 yılında GAZEZOĞLU Orman ve Metal Ürünleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi ünvanını almıştır. Ürün yelpazemiz; MDF, MDFLAM, SUNTA, SUNTALAM, AMERİKAN KAPI PANELİ, LAMİNANT PARKE, PROFİL, PVC KENAR BANDI, ENDÜSTRİYEL MOBİLYA TUTKALLARI, FERFORJE VE METAL MOBİLYA AKSESUARLARINDAN oluşmaktadır.

Firmamız sektörünün öncülerinden biri olan Kastamonu Entegre’nin Kayseri ve Gaziantep Bölgesi bayii olup, müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verme gayretindedir.

Sektörlerinde kendilerini kanıtlamış Lignadecor ve Durante&Vivan bayiliklerimizle doğru ürüne ulaşmakta sıkıntı çeken kullanıcılara hitap etmek, müşteri odaklı bir çalışma yapmak pazarlama çalışmalarımızın temelini oluşturur.

Kenar bandı dilimleme makinamızla, geniş renk ve desen stok imkanlarıyla ihtiyaçlarınıza uygun ebat ve uzunlukta pvc kesimi yapmaktayız.

Yüksek teknolojiye sahip üretim parkurumuz ile ebatlama ve kenar bantlama hizmetimizi siz değerli müştelerimize sunmaktayız.

2012 yılında faaliyete geçen melamin pres hattımızla en kısa zamanda çeşitli renk ve yüzey seçenekleri ile hizmet vermek gayretindeyiz. Yenilikçi üretim anlayışımız, deneyimli ve uzman kadromuzla, yüksek standartlarda ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarma hedefindeyiz.

Değişen dünya düzeni, küreselleşmeyle beraberinde gelen artan rekabet, pazar sınırlarının kalkması, sektörümüzde doğruluğun ve kaliteli hizmetin önemini ortaya çıkarmıştır. Bilgi çağı önüne geçilmez bir hızla ilerlemekte, ancak değişime ayak uydurabilen firmalar ayakta kalmaktadır.

Firmamız müşteri istek ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak, kalite ve hizmet anlayışıyla hareket etmektedir.

Summary
Review Date
Reviewed Item
kurumsal
Author Rating
51star1star1star1star1star